Tryb ciemny Tryb jasny

Uwaga, uwaga…

ODPALAMY PRAWDZIWĄ BOMBĘ!!! 🤯💣⚽️

BYŁY ZAWODNIK I TRENER FC DYNAMO KYIV DORADCĄ SKRY 1921 WARSZAWA!

Były piłkarz i szkoleniowiec Dynamo Kijów Aleksandr Chackiewicz od nowego sezonu będzie konsultantem naszego Klubu. Zespół w nowym sezonie na pokładzie z byłym reprezentantem Białorusi będzie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 💪🔝

🗣️ „Obecnie mam wolny czas nie tylko dla rodziny i na grę w piłkę nożną z moimi przyjaciółmi. Polski klub, z którym będę współpracował jest amatorski, nie ma tam profesjonalnych zawodników, ale poziom piłkarski jest dość wysoki. Pragnę pomóc chłopakom osiągnąć sukces. Profesjonalna pomoc trenerowi Skry, wydobycie potencjału u poszczególnych piłkarzy i całej drużyny, a także przygotowanie zespołu do przejścia na poziom zawodowy — to będzie w centrum mojej uwagi” – powiedział Aleksandr Chackiewicz.

🗣️ „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że specjalista z tak wysokiego poziomu zgodził się pomóc klubowi. Stawiamy sobie najambitniejsze zadania i mam nadzieję, że wspólnie z Aleksandrem Chackiewiczem odniesiemy wiele zwycięstw. Jestem pewien, że w kolejnym sezonie klub będzie się rozwijał i robił dalsze postępy! Razem staniemy się silniejsi! – podzielił się swoimi wrażeniami dyrektor sportowy Mikołaj Szpakowski.

🗣️ „Bardzo się cieszę, że fachowiec z tak wysokiej półki będzie mógł nam pomóc w tworzeniu i przygotowaniu zespołu do nowego sezonu. Skra 1921 Warszawa to piękna, ponad stuletnia historia, o której chcemy przypominać i opowiadać szerszemu gronu ludzi. Dzięki naszej energii w zeszłym sezonie udało się zbudować świetny zespół, który zdobył mistrzostwo i chce się dalej rozwijać. Cieszę się, że coraz więcej osób chce pomóc naszemu projektowi. Zapraszamy wszystkich na nasze mecze obejrzeć dobry, ofensywny futbol. Jestem mocno przekonany, że warto zainwestować w ten projekt. Potencjał piłkarski w Warszawie jest ogromny, a klubów w jest mało – powiedział trener drużyny Karol Stolarski.

Aleksandr Chackiewicz to znany białoruski trener i były piłkarz. Bardziej znany jako zawodnik ekipy Dynamo Kijów w latach 1996-2004, którego trenerem był wówczas legendarny ukraiński trener Walerij Łobanowski. Grał jako pomocnik u boku Andrija Szewczenki, Serhija Rebrowa, Olega Łużnego, Ołeksandra Szowkowskiego w składzie Dynama, które w sezonach 1997/1998 i 1998/1999 dotarło do ćwierćfinału i półfinału Ligi Mistrzów. Wówczas zespół z Kijowa odniósł jedne z najbardziej pamiętnych zwycięstw w Pucharze Europy: dwukrotne pokonanie Barcelony w fazie grupowej w 1997 roku (3:0; 0:4) i wyeliminowanie Realu Madryt w ćwierćfinale w 1999 roku (1:1; 2:0).

Jako trener prowadził m.in. Dynamo Kijów, Dynamo Mińsk i reprezentację Białorusi.

Cały przebieg kariery zawodniczej: https://www.transfermarkt.pl/aleksand…/profil/spieler/9792

Cały przebieg kariery trenerskiej: https://www.transfermarkt.pl/aleksand…/profil/trainer/5071

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Total
0
Share
P